2015 Yağmurluk Çizme Modelleri

2015 sonbahar kış yağmurluk çizme modellerinde bu sezon daha çok şık modeller öne çıkıyor. Bayanların tarafından sıkça tercih edilen bazı erkek kesimlerinin köylü çizmesi gibi tepkilerini alan bu çizme modeli trend olmaya bu sezonda devam ediyor. Geçtiğimiz sezonlarda daha çok düz yada şeffaf modeller tercih ediliyordu. Ama bu sezon daha mat ve aksesuarlı modeller öne çıkıyor. Özellikle ön tarafında büyük metal zincir olan modeller sezonun gözde yağmur çizmesi modelleri arasında yer alıyor. Bilek kısmına gelen metal zincirler yağmur botlarını spor görünümden çıkarıp şık bir görünüme sokuyor. Yağmur çizmelerinde öne çıkan bir diğer model ise kopçalı modeller oldu. Bilek kısmında yada uzunluğuna göre üst kısımlarda farklı renklerle yapılmış kopçalara sahip yağmur modelleri de en çok satılan ürünler arasında yer alıyor. Genellikle geçtiğimiz sezonlarda daha uzun modelde olan yağmur çizmeleri tercih ediliyordu. Ama bu sezon daha çok kısa modeller üzerinde model çeşitliliği yaşanıyor. Daha önceleri yağmur çizmeleri genellikle mat ve cansız renklerden tercih ediliyordu.

 
 

Ama bu sezon daha parlak daha canlı renkler öne çıkıyor. Renk uyumlarında ise koyu renkler ve neon renklerin birleşimi olan modeller öne çıkıyor. Çoğu modayı takip eden kişi siyah yada koyu renklerin yanında neon renklerin her zaman şık bir görünüme kavuşturduğunu bilir. Bu sezon yağmur çizmeleri plastik görünümünden çok size çok şık bir hava katacak.

 

Yumurta Kolisinden Sepet Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay sepet yapamk, kağıttan sepet ve kartondan sepet yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir