2015 Yeni Kaban Modelleri

2015 Yeni Kaban Modelleri

2015 Sonbahar/Kış aylarını yaşadığımız yurda ilk karın düştüğü bu günlerde renkli kabanlar baya trend olmaya başladı. Kabanlar bayanları hem soğuktan korur hem de kışın bile nasıl şık olunur doğru tercih yapıldığında çok iyi gösterir. Bu sezon kasvetli renklerden çok kıyafetlerde renkli modeller öne çıkıyor. Genellikle kış ve soğuklar akla renksiz bir görüntü getirir. Bu durum kıyafetlerde renklere de yansır. Örneğin çoğu kişi soğuk aylarda kahve yada siyah giyer. Ama modayı takip eden ve modaya uyan bayanlar için bu sezon daha çok renkli ürünler öne çıkıyor. Kabanlar farklı türlere ayrılmaktadır.

 
 

Kaşe, parka gibi çeşitler en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Özellikle kaşe kabanlarda bu sezon birden fazla renge sahip olan modeller öne çıkıyor. Sezonun gözde renklerinden biri olan kiremit rengi kabanlarda da öne çıkıyor. Kabanlarda en çok trend olan renkli model ise 3 ayrı neon renge sahip modeller oldu. Alt ayrı bir renk, orta ayrı bir renk ve üstte ayrı bir renk olan modeller hem sokak modasına hem de spor tarza hitap ediyor. Naylon tarzı yağmura karşı dayanıklı kabanlarda ise siyah üzeri çiçek desenli renk renk modeller öne çıkıyor.

Son olarak kumaşı kendiliğinden lekeli diye bilinen özellikle mavi renkte olan kaşe modelleri de çok fazla tercih edilmeye başlandı. Kışın kasvetli havasında bile şık olmak istiyorsanız sizler için araştırdığımız renkli kaban modellerine kesinlikle bir göz atın.

 

Kuru Saçlar İçin Bakım Yöntemleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kuru saçlar, saçlarda kuruma ve saf bitkisel yağ hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir