2016 Trend Giyim Modelleri – Kombin – Moda Kıyafetler

2016 Trend Giyim Modelleri – Kombin – Moda Kıyafetler

Kıyafet kombinleri ile ilgili uzun zamandır paylaşımda bulunmamıştım. Bu yazımda sizlere 2015 – 2016 trend giyim modelleri ile ilgili küçük bir araştırma yaptım ve nette dolaşırken rastladığım çok şık kıyafetleri sizlere galeri halinde sunuyorum.

 
 

Kombin konusunda sıkıntınız varsa, bu örnek çalışmaya bakabilir ve fikir edinebilirsiniz. Moda kıyafetler neler, yaz trendleri neler diyorsanız, bu yazımda paylaşacağım alıntı resimlere bakarak yeni fikirler edinebilirsiniz.

 

Evde Tavşan Şeklinde Kolay Peçete Katlama Yöntemi - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde peçete katlama, kolay peçete katlama yöntemi ve kolay peçete katlama yöntemleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir