KOLAY ÖRGÜLÜ TOPUZ SAÇ YAPMAK ANLATIMLI

Kolay örgülü topuz saç yapmak için anlatımlı güzel bir kendin yap çalışması paylaştım. Anlatımlı çalışma da aşamalı bir şekilde nasıl topuz saç yapacağınız belirtiliyor. Kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilir ve kolay örgülü topuz saç modelini yapabilirsiniz.

Anlatımlı topuz saç modelini yapacağınız zaman aşamalı çalışmadan yararlanabilirsiniz. Kısa sürede bu güzel örgü topuz saç modelini yapabilir ve okula giden kız çocuklarınıza yada kendiniz için kuaföre çalışmayı anlatarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kolay adımları olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve örgü topuz saç modelini zorlanmadan yapabilirsiniz. Bu tür saç modelleri yapımıyla alakalı birçok anlatımı sitemizde bulabilirsiniz. Örgü topuz saç modeli yapımını kısa sürede yapmayı öğrenebilir ve sizde çocuklarınıza yapabilirsiniz.

Okula giden kız çocuklarınıza yapabilir veya yapmayı bilmeyenlere öğretebilirsiniz. Kolay örgülü saç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde anlatımdan yararlanarak yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

kolay-orgulu-topuz-sac-yapmak-anlatimli

 

AHŞAP ŞİŞLE ATIK KUMAŞTAN PASPAS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap şişle kumaştan paspas örme, ahşap şişle örgü paspas yapımı ve ahşap şişle paspas örme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir