Pulla Mini Etek Süsleme

Evde pulla mini etek süsleme çalışması olarak sanırım ilk paylaşımım olacak. Daha önce elbise süsleme ile ilgili çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımın altında da karşınıza değişik elbise süsleme çalışmaları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Pulla mini etek nasıl süslenir diyorsanız bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda aşama aşama nasıl ve ne yapacağınız anlatılmış.

Takip ederek sizde mini eteklerinizi süsleyebilirsiniz. Yada şortları pulla mini etek modeline çevirip süsleyebilirsiniz. Evde kıyafet süsleme çalışmalarını çok beğeniyorum.

Gördükçe de sizlere paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri evde pulla mini etek nasıl süslenir diyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Aynısını veya benzerini yapabilirsiniz. Yada size örnek veya fikir oluşturabilir. Kolay gelsin.

 
 

pulla-mini-etek-susleme

source : http://www.repiny.com/pin-7500.html

 

Tığ İşi Örgü Halka Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü halka nasıl yapılır, tığ ile halka yap ve tığ işi halka modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir