Trend Gömlek Elbiseler

Bu sezon sıkça kullanılan modeller arasında yer alan ve rahatlığı ile ön plana çıkan gömlek elbiseler 2015 sonbahar/kış modasında da sıkça yer alacağa benziyor. Yaz aylarında elbiselerden daha çok trend olan gömlek elbise modelleri soğuk aylarda da ceket kombini ile birlikte öne çıkıyor. Yine sezonun gözde ürünlerinden olan çorap çizmeler gömlek elbiseler ile birlikte kullanıldığında ortaya çok şık bir görünüm çıkıyor. Gömlek elbise almak yerine en büyük beden erkek gömleği alıp da giyinebilirsiniz. Çünkü bu sezon erkek gömleklerini sıkça bayanlar üzerinde göreceğiz. Genellikle yeni gömlek elbiseler düz renklerde öne çıkıyor. Siyah yada beyaz gömlek elbise üzerine şık ve gösterişli kolye gibi aksesuarlar ile çok şık bir görünümde olabilirsiniz.

 
 

Gömlek elbiseler sade olduğu için bu tarz abartılı ve dikkat çekici takılar şıklığınızı tamamlayıcı bir etken olacaktır. Gömlek elbiselerde daha çok uzun çizmeler tercih ediliyor. Çünkü gömlek elbiseler normal elbiselerden bir tık daha kısa olduğu için uzun çizmeler ile bacak boyu örtülmeye çalışılıyor. Bu tarz daha çok maskülen tarza hitap ettiği için saçlarda çok fazla hareketlilik olmaması gerekiyor. Çünkü maskülen tarzda çok fazla hareketlilik yerine sakin ve sert parçalar kullanılmaktadır. Ekose etkisinin yaşandığı bu sezon gömlek elbiselerde de ekose etkin bir şekilde trend olmaya başladı. Gömlek elbise modellerini sert kemerler ile tamamlamayı unutmayın.

 

Hamilelik Çatlaklarına Çözümler başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bitkisel yağ karışımları, ciltte kalıcı hasarlar ve hamilelik dönemi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir