YENİ KRALİÇE SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

Yeni kraliçe saç örgü modeli yapmak için çok güzel bir anlatım buldum. Bu güzel modeli prenses kızlarınız için deneyebilirsiniz.

Yeni kraliçe saç örgü modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda detaylıca nasıl yapıldığı paylaşılmış. Adımları uygulayarak aynısını kızınıza veya sevdiğiniz arkadaşınıza yapabilirsiniz.

Yada bir kuaföre de aynı saç modelini kısa sürede hazırlatabilirsiniz. Yapımı biraz zor gibi gözükse de kolaylıkla kısa sürede yapılacağını düşünüyorum. İnanın çok değişik bir model ve değişik bir örgü gibi gözüküyor.

Okula giden kızlarınıza da yapabilirsiniz. Ancak çiçek koysanız müsaade ederler mi? onu bilmiyorum işte… fakat düğün, şenlik, doğum günü gibi etkinliklerde kızınıza veya kendiniz için bu güzel modeli yapmayı düşünebilirsiniz.

 
 

Hem herkesten farklı görünürsünüz. Hem de değişik saç modeliniz ile etrafınızdaki herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Şimdi sizleri kraliçe örgü saç modeli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-kralice-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6843.html

 

EVDE KOLAY ŞELALE ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAP başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 saç modelleri, 2017 saç modelleri ve demet akalın saç modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir