Modelcilik Beşik Çalışması

 

 

0

 

Modelcilik Beşik Çalışması

Sitelerde dolaşırken gözüme çarptı. Gerçekten hoş bir çalışma. Yapımcısı epey emek vermiş. Sizlere örnek olarak paylaşmak istedim. Evde modelcilik çalışmaları yapıyorsanız, bu güzel ve farklı çalışma hoşunuza gidebilir. Modelcilik sanatı kolay bir iş değil ve gerçekten sabır isteyen işlerdendir.

 

 

Modelcilik beşik çalışması ile karşınıza çıkalım dedik. Hemen altta adım adım modelcilik sanatıyla beşik yapma projesi yer almaktadır. Kısa sürede öğrenip sizde aynısını yapabilir veya benzerlerini yapmayı düşünebilirsiniz. Modelcilik üzerine değişik çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Onları da inceleyebilir ve yapımını öğrenerek sizde bu tür çalışmaları icra edebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında da benzer çalışmalar yer almaktadır. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Mekik Oyası Örnekleri 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir