MODELCİLİKTE KULLANILAN SICAK TEL KESME VİDEOLU

 

 

1

 

Modelcilikte kullanılan sıcak tel kesme videolu ve örnek resimlerle altta donattık. Örneklerden yararlanarak sizde bu tür işler yapıyorsanız yardımcı video da çok işinize yarayacak. Yabancı anlatımlı videolar bulabildim. Onları izleyerek sizde modelcilikte sıcak tel kesme deneyimlerinizi geliştirebilirsiniz.

Modelcilik ile uğraşanlara özellikle sıcak tel ile kesim konusunda yardımcı olacak bu paylaşımımız sayesinde eksik yönlerinizi keşif edebileceksiniz. 2-3 kişi bir araya gelerek kolaylıkla alabileceğiniz malzemeler ile modelcilik hobinizi gerçekleştirebilirsiniz. Modelcilikte kullanılan sıcak tel kesme işlemini anlatan videodan yararlanabilir ve sizde bu çalışmayı kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Sizin için paylaşacağımız videoyu izleyerek, son derece başarılı bir şekilde köpük kesicisi yapılabilir. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu işlemi yapacağınız zaman elektrik trafosunun kaliteli olması ve kaçak olmaması da son derece önemlidir. Elektrik çarpması gibi durumlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle de çocuklardan bu tür alet ve hedevatları uzak tutmanızı da önermekteyiz.

 

 

 

MODELCİLİKTE KULLANILAN SICAK TEL KESME VİDEOLU

modelcilikte-kullanilan-tel-kesme

modélisation – modeling – Modellieren

Yukarıdaki videoyu sonuna kadar izlemelisiniz. Başarılar ve kolay gelsin…

 

Daha önce paylaştığımız KURU AĞAÇ DALLARINDAN ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk dedi ki:

    modelcilik ile uğraşıyorsanız bu kaliteli çalışmayı mutlaka izlemelisiniz. ayrıca bu paylaşımımızı beğendiyseniz, facebook duvarınızda paylaşırsanız seviniriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir