MOTİFLİ ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

Motifli örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapıp, kullanmaya başlayabilirsiniz. Motifli bileklikler yapmak için paylaştığımız diğer çalışmalarda dikkatinizi çekebilir.

Onlar da yazının altında karşınıza belirecek. Onlara da mutlaka bakın. Kolay yapılan örgü bileklikler ile sizde kullanmalık yada hediye olarak arkadaşlarınıza bu tür bileklikleri yapabilirsiniz. Evde el yapımı bileklik yaparak satış amaçlı da harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Satarak güzel paralar kazanacağınız harika bileklik yapımı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örgü bileklik yapımı çalışması ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yorum bırakın. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

motifli-orgu-bileklik-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız ARTIK KUMAŞTAN SAKSI SARKACI HAZIRLAMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir