Mukavvadan Yapay Çiçek Yapmak


Evde kolay çiçek yapmak için çeşitli paylaşımları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda da yine sizlere mukavvadan yapay çiçek yapmak için harika bir resimli anlatım paylaştım. Kağıttan kolay çiçekler yapabilirsiniz. Hatta sitemizde yer alan kağıt karton kategorisinde benzer birçok anlatımlı çalışamaya ulaşabilmeniz de mümkün.

Kağıttan kolay yapay çiçekler yapıp evinizi güzelleştirebilirsiniz. El işi kağıdından çiçek yapmak için yine paylaştığım resimli anlatımlardan yararlanmayı unutmayın. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştığımı düşünüyorum.

Mukavvadan sahte çiçek yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı öğrenip evde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde yapay gül yapmak için yine bu çalışmayı kullanabilirsiniz. Mukavvadan çiçek yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • mukavva.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • boya.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya arttırabilirsiniz. Yapılışını kavradıktan sonra sizde kartondan yapay çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kolay yapay çiçek yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

mukavvadan-yapay-cicek-yapmak

Mukavvadan sahte çiçek yapmak için paylaştığım çalışmanın son karesinde gördüğünüz gibi gerçekten harika çalışmalar ortaya çıkmış. Değişik renklere dönüştürmek sizin elinizde olduğunu unutmayın. Renkli el işi kağıdından yapay çiçek yapmak için de bu güzel çalışmadaki mantığı kullanabilirsiniz. Evde yapay çiçek yapıp kolaylıkla satabileceğinizi de unutmayın. Evde yapay çiçek yapıp satabilir ve evinize ek gelir getirebilirsiniz. Turistik yerlerde çok kolay bir şekilde bu tür çalışmaları satabileceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

source : http://www.alittlecraftinyourday.com/2014/11/09/14-christmas-diy-decor-ideas/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*