Muşamba Kumaştan El Çantası Yapmak

 

 

0

 

Evde muşamba kumaştan el çantası yapmak için paylaştığım çalışmada adımlar gösterilmiş. Tek yapmanız gereken el çantası yapmak için malzemelerinizi kendinize göre hazırlamak ve işe koyulmak. Paylaştığım resimli anlatımda ben muşamba kumaşı veya benzer bir kumaş olduğunu görüyorum.

Siz daha farklı deri kumaştan çanta yapmak için de bu güzel resimli anlatımı kullanabilirsiniz. Keçeden çanta yapmak için paylaştığım resimli anlatıma biraz benziyor. Hatta bahsettiğim evde kolay çanta yapımı ile ilgili çalışma bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak.

O yazıya da bakabilirsiniz. Evde kolay çanta yapmak için kumaş malzemesi veya keten türü malzemeler de kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken bir dikiş makinesine sahip olmak veya elde iğne iplik ile de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

 

 

Fermuar, pamuk veya yün, terzi makası, iğne iplik malzemeleri kolay bulacağınızı umuyorum. Şimdi sizleri evde muşamba kumaştan el çantası yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

musamba-kumastan-el-cantasi-yapmak

source : http://stylowi.pl/588032

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kumaştan Kalemlik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir