MÜZİK KULAKLIĞI SÜSLEME

1x1.trans

Müzik kulaklığı süsleme çalışması arayanlar olabilir diye bu güzel örneği paylaşmak istedim. Sizde evinizde kendin yap çalışması olarak bu güzel süsleme örneğini kendi telefonunuzun kulaklığı veya müzik çalar kulaklığını süslemede kullanabilirsiniz.

Yapımı gayet kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve süslü kulaklık ile etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Hatta süslenmiş müzik kulaklığını nereden aldığınızı dahi soracaklardır. Bu tür süsleme çalışmaları yaparak para da kazanabilirsiniz.

Özellikle turistik yerlerde yaşıyorsanız bu tür süslü kulaklıkları satın alacak birçok müşteriye ulaşabilirsiniz. Kolay müzik kulaklığı süsleme çalışması olarak bu güzel örnekten yararlanarak sizde kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenerek daha güzelini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.


source : pinterest

muzik-kulakligi-susleme

KUMAŞTAN SÜS KAKTÜS ÇİÇEĞİ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*