MÜZİK KULAKLIĞI SÜSLEME

 

 

0

 

Müzik kulaklığı süsleme çalışması arayanlar olabilir diye bu güzel örneği paylaşmak istedim. Sizde evinizde kendin yap çalışması olarak bu güzel süsleme örneğini kendi telefonunuzun kulaklığı veya müzik çalar kulaklığını süslemede kullanabilirsiniz.

Yapımı gayet kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve süslü kulaklık ile etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Hatta süslenmiş müzik kulaklığını nereden aldığınızı dahi soracaklardır. Bu tür süsleme çalışmaları yaparak para da kazanabilirsiniz.

Özellikle turistik yerlerde yaşıyorsanız bu tür süslü kulaklıkları satın alacak birçok müşteriye ulaşabilirsiniz. Kolay müzik kulaklığı süsleme çalışması olarak bu güzel örnekten yararlanarak sizde kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenerek daha güzelini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

muzik-kulakligi-susleme

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN SÜS KAKTÜS ÇİÇEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir