Yeni Yüz Mimik Örnekleri 2016

Yeni Yüz Mimik Örnekleri 2016

Bu makalemde sizlere birbirinden güzel yüz boyama veya yapacağınız çalışmalarda kullanabileceğiniz en güzel mimik örneklerini paylaştım. Yeni mimikler arıyorsanız bu yazımda paylaştığım örneklerden yararlanabilirsiniz. Bir yastık diktiğinizde veya keçeden bir oyuncak yaptığınızda en çok zorlandığınız kısım yüz kısmına nasıl bir yüz yapacağınızdır. Bu yazımda paylaştığım örnek yüzleri kullanarak yaptığınız çalışmalara çok güzel bir şekilde mimik çalışmaları yapabilirsiniz.

Yazımda paylaştığım yeni yüz mimik örnekleri sayesinde yaptığınız her türlü işinizde bu çalışmalardan yararlanabilecek ve çalışmanızı tamamlayabileceksiniz. Yüz mimiklerini kesip şablon haline getirebilirsiniz. Yada bilgisayarınızın ekranına kopya kağıdı koyarak üzerinden kalemle çizip, örnek yüz mimiklerinin şablonunu çıkarabilirsiniz.

 
 

Keçeden bir oyuncak çalışması yaptığınızda eğer yaptığınız oyuncağın örnek şablonu yoksa, en çok zorlanacağınız ve nasıl yaparım diye düşündüğünüz kısım yüzü olur. Fakat altta paylaştığım çalışmalardan yararlanarak yaptığınız projeye uygun yüz çehresini kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda örnek resimlerden yararlanıp, çocuklarınıza boyama kitabı olarak da bu mimik örneklerini kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz mimik resimlerinin çıktısını alıp, boyanabilenleri çocuklarınıza boyama kitabı şeklinde de sunabilirsiniz. Sitemizde resim boyama kısmında çocuklar için birbirinden güzel ve yeni boyama resim örnekleri paylaşıyorum. O bölümlere de göz atmanızı öneririm.

Kendin yap kategorisinde de yine birçok oyuncak çalışması ve resim çalışmasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizleri şimdilik yeni yüz mimik örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Yapacağınız tüm çalışmalarda bu yüz çehrelerine veya mimik resimlerine ihtiyacınız olabilir. Kolay gelsin.

source : http://vk.com/wall-86854715_2444

 

Şişeyi İple Süsleme - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hasır iple şişe süsleme, ip ile şişe süsleme ve iple şişe süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Durdane diyor ki:

    çok komik mimikler varmış hay siz çok yaşayın :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir