2015 Dekupaj Örnekleri Resimli

2015 Dekupaj Örnekleri Resimli

Bu konumuzda ise sizlere dekupaj çalışmaları ile ilgili resimler sunacağız. Örneklerden yararlanabilir veya fikir edinebilirsiniz. Altta paylaştığım dekupaj örnekleri sayesinde sizde bu güzel sanatı işliyorsanız, işinize yarayacak örnek resimlerden yararlanabilirsiniz. İlerleyen günlerde sizlere dekupaj yapmak isteyenler için anlatımlı videolar paylaşacağım. Benzer çalışmaları bu yazımın sonunda bulabilir ve nasıl yapılır kategorisinde de bulabilirsiniz.

Şimdi sizlere 2015 dekupaj örneklerini resimli olarak altta paylaştım. Bu güzel sanata karşı ilgim var. Ancak bir türlü becerip yapabilir miyim? diye endişelerim var. Gerçekten eğlenceli ve güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Evde kolay dekupaj örneklerini ilerleyen zamanlarda sitemizde sık sık paylaşmaya çalışacağım. 2015 dekupaj çalışmaları ile ilgili örnekleri ve anlatımlı videoları ilerleyen günlerde tekrar bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Yeni dekupaj örnekleri için aşağıdaki örneklerden yararlanabilirsiniz.

 
 

 

 

Dekupaj sanatıyla yapılanları ilerleyen günlerde çokça paylaşacağım. Bu yazımın hemen altında benzer yazılar bölümünde paylaştığım diğer dekupaj projelerine ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Exemples Jig 2015 – Beispiele Jig 2015 – Examples Jig 2015

 

30 Adet Kolay Hayvan Resmi Çizimi başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. bTecpo diyor ki:

    Hepsi çok ilgi çekici ve harika görseller. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir