Ahşap Şiş İle Atkı Örme Resimli Anlatım

Ahşap Şişle Atkı Örme

Birçok şekilde şişe benzeyen araç veya gereç ile örgü yapıldığını gördük. Bunlarla ilgili paylaşımlarda yaptık. Bu yazımızda ise sizlere ahşap şiş ile atkı nasıl örülür? bunu göreceğiz. Evde ahşap şişle örgü örmek gibi değişik fikirleri ve projeleri de sitemizde paylaşmıştık. Onları da sitemizde bulabilir ve değerlendirebilirsiniz.

Ahşap şişle atkı nasıl örülür diyorsanız sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı örmeyi öğrenebilirsiniz. Ahşap şişten örgü örmek gibi değişik fikirleri her zaman sevmişimdir. Sizlerde alttaki anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

ahsap-sis-ile-atki-orme

Schmuck stricken mit Holzstäbchen – jewelry knit with wooden skewers – bijoux tricoter avec des brochettes en bois – smykker strik med træspyd – jóias malha com espetos de madeira – gioielli maglia con spiedini di legno

 

Tığ İşi Gül Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi gül nasıl yapılır, tığ işi gül nasıl yapılıyor ve tığ işi gül örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir