AHŞAP ŞİŞLE ATIK KUMAŞTAN PASPAS YAPMAK

Ahşap şişle atık kumaştan paspas yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında beğendiğim ve sevdiğim değerlendirme çalışmalarından birisi olan bu güzel çalışmayı kesinlikle de yapmanızı öneriyorum.

Ahşap şişi satın alabilir veya komşularınızdan bulabilirsiniz. Ahşap şişten paspas örmek için daha önce de anlatımlı birçok kez çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Anlatımlı çalışmalar sayesinde kısa sürede çok güzel paspas modeli yapabilir ve evinizde beğenerek kullanabilirsiniz.

Ahşap şişle örülen paspas çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde hem keyifli zamanlar geçireceğiniz güzel hobiler öğrenmiş oluyorsunuz. Hem de evinizdeki atık kumaş parçalarını değerlendirerek yeni paspaslar yapabiliyorsunuz.

 
 

Anlatımlı çalışmalar ile kısa sürede evinize benzersiz paspaslar yapabileceksiniz. Bu tür çalışmaları küçük yapıp nihale şeklinde de kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsap-sisle-atik-kumastan-paspas-yapmak

 

MAKROME İPİNDEN BİLEKLİK NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı bileklik yapımı, kolay bileklik nasıl yapılır ve kolay bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir