AHŞAP TAHTADAN YATAK ODASI TAKIMI YAPMAK

Evde ahşaptan yatak yapmak isteyenler için paylaştığım bu çalışma da çok güzel ve zengin işi bir yatak modelinin yapım aşamasını paylaştım. Anlatımlı olsa da pek detay vermediklerini söyleyebilirim.

Ahşap tahtadan yatak odası takımı yapmak için paylaştığım örnek çalışma sayesinde sizde bu tür bir çalışma yapmak veya yaptırmak istiyorsanız, fikir olacağını düşünüyorum.

Daha önce yapımını gösteren aşamalı bir çalışmayı paylaşmıştım. O paylaşım hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Ahşaptan yapılan çalışmaları buldukça önünüze getirmeye çalışıyorum.

Hem güzel çalışmalar görmüş oluyoruz. Hem de yapmasak da fikir sahibi olmuş oluyoruz. Şimdi sizleri örnek çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ahsap-tahtadan-yatak-odasi-takimi-yapmak

source

 

ESKİ PENCERE ÇERÇEVESİNDEN TAKI AKSESUAR ASKISI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski pencere çerçevesinden takı askılığı yapmak, eski pencereden askılık yapmak ve pencere çerçevesinden pano yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir