Ampulden Yapılan Çalışmalar

Ampulden Yapılan Çalışmalar

Patlak ampullerden neler yapılır? yada evinizde kullanmadığınız işe yaramayan ampuller var. Bunları kullanarak çok güzel dekoratif süsler veya objeler haline getirebilirsiniz.

Altta fazla örnek olmasa da kısaca sizlere ampul değerlendirme fikirleri olarak bulabildiğim çalışmaları sundum. Benzerlerini yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Ampulden neler yapılır demeyin.

Gerçekten minyatür sanatıyla uğraşanlar onlara öyle şekiller veriyor ki, aklınız almaz. Bu yüzden bu tür çalışmaları araştırdığınızda sizde göreceksiniz ki sabır isteyen işler de olsa, tamamlandığında güzel gözüküyorlar. Kolay gelsin.

ampulden-neler-yapilir

ampulden-neler-yapilir2

 
 

ampulden-neler-yapilir3

ampulden-neler-yapilir4

ampulden-neler-yapilir5

Was wird getan Glühbirne – What is done bulb – Que fait-ampoule – Che cosa è fatto lampadina – hvad der sker pære – Qué se hace bombilla

 

El Yapımı Tepsi başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. alçıdan tepsi nasıl yapılır, alçıdan tepsi yapılışı ve alçıdan tepsi yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir