ANLATIMLI AHŞAP ÜZERİNE TOPRAK FIRIN YAPMAK

Anlatımlı ahşap üzerine toprak fırın yapmak için bulduğum bu güzel çalışma ile sizde evinizdeki bahçeye bu tarz bir topraktan fırın yapabileceksiniz. Anlatımlı resimde aşamalar kısa kısa gösterilmiş.

Ancak nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz. Anlatımlı çalışmadaki gibi sizde evinizin bahçesine veya evinizin balkonu büyükse, balkonuna yapabilirsiniz.

Ahşap üzerine toprak fırın yapmak için malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede aynısını yapabileceğinizi düşünüyorum. Köyde de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Böylece toprak fırın sahibi olursunuz. Dekoratif süs amaçlı da bu tür çalışmalar yapabilirsiniz. Eliniz yatkınsa farklı şekiller verebilir ve bu çalışmayı geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-ahsap-uzerine-toprak-firin-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir