Anlatımlı Bebek Yeleği Yapılışı

Anlatımlı Bebek Yeleği Yapılışı

İlk defa bebeğiniz için yelek yapmaya karar verdiyseniz, bu yazımız sizin işinize çok yarayacak. Anlatımlı bebek yeleği örülüşü ile ilgili bu yazımızdan sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Evde bebek yelek modeli yapmak istiyorsanız öncelikle bu tür Türkçe öğretici videoların çok işe yaradığını belirtmeliyim.

Hem tarifi kolay oluyor. Hem de kısa sürede yapıp hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Yeni bebeği olanlara hediye veya satış amaçlı da bu tür çalışmalar yaparak para kazanabilirsiniz.

Anlatımlı bebek yeleği yapmak için altta tamamlanmış haliyle bir örnek resim ve hemen altında detaylı anlatım yer alıyor. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-bebek-yelegi-yapilisi

Babyweste – baby vest – gilet bébé – maglia del bambino – Baby vest – chaleco del bebé

 

Modelcilik Beşik Çalışması başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. modelcilik beşik çalışması, modelcilik beşik örneği ve modelcilik çalışmaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir