ANLATIMLI ÇATALLA KELEBEK KURDELE YAPMAK

Anlatımlı çatalla kelebek kurdele yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çok beğeneceksiniz. Yaptığınız süsleme çalışmalarında kurdele yapmayı bilmiyorsanız ve süs olarak kurdele yapmayı düşünüyorsanız? bu yazımdaki uygulamayı öğrenip yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken şerit kurdeleyi çatala dolamak ve kelebek kurdelesi haline getirmek. Oldukça basit olan bu çalışmanın detaylı anlatımı altta yer alıyor.

Resimli anlatımda çatalla şerit kurdele yapmak için tüm detaylar adım adım verilmiş. Daha önce de çatalla ponpon yapmak için örnek çalışmalar paylaşmıştım.

Benzer çalışmalar zaten bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek çalışmanın resmi ve nasıl yapıldığına dair resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

 
 

catalla-minyatur-kelebek-kurdele-yapmak

source

 

ÖRGÜ KEDİ UYKU TULUMU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kedi tulumu örnekleri, kedi uyku tulum örnekleri ve örgü kedi tulum örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir