ANLATIMLI ÇİÇEKLİ ŞERİT TAÇ YAPMAK

Anlatımlı çiçekli şerit taç yapmak için bulduğum bu güzel taç çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel taç modeli ile çocuklarınızı prenseslere dönüştürebilirsiniz.

Yada düğünü olan genç kızların hayali olan gelinliklerinin üzerine veya nişan elbiselerinin üzerine bu güzel çiçekli taç modelinin çok yakışacağını düşünüyorum.

Anlatımlı olması sayesinde çiçekli şerit taç yapmak için sizde bu güzel çalışmadan yararlanabilir ve aynısını yapabilirsiniz. Benzerlerini daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapımı sayesinde sizde zorlanmadan çok güzel çiçekli taç modelleri yapabilir ve düğünü olan genç kızlara hediye edebilirsiniz.

Bu tür güzel çiçekli taç modellerini özel günler için veya etkinlikler içinde yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-cicekli-serit-tac-yapmak

source

 

ÖĞRETİCİ ÇİÇEKLİ TAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım çiçekli taç yapmak, anlatımlı çiçekli taç nasıl yapılır ve anlatımlı çiçekli taç yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir