ANLATIMLI DESENLİ ÖRGÜDEN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK

Anlatımlı desenli örgüden oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Anlatımlı olması sayesinde desenli örgüyü çok kolay bir şekilde oyuncak tavşana dönüştürebilirsiniz.

Oyuncak tavşan modeli yapıp süs olarak evinizde kullanabilirsiniz. Yada çocuklarınıza basit örgü oyuncak yapmak istiyorsanız, bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı desenli örgüden oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok örnek çalışmayı hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Desenli örgüyle tavşan oyuncak yapmak için aşamaları tamamlamanız yeterli olacaktır. Örgüden oyuncak yaparak çocuklarınız için sağlıklı oyuncak da yapmış olursunuz. Anlatımlı örgü tavşan oyuncak yapmak için şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

desenli-orgu-oyuncak-tavsan-yapmak

source

 

ANLATIMLI ÖRGÜ OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü oyuncak yapmak, anlatımlı örgü tavşan yapmak ve anlatımlı süs oyuncak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir