ANLATIMLI İKİ RENKLİ ÇARK ÇİÇEĞİ MEKİK OYASI YAPMAK

Mekik oyası çalışmalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere anlatımlı bir şekilde iki renkli çark çiçeği mekik oyası yapmak için güzel bir çalışma paylaştım. Daha önce mekik oyası çalışmalarını çokça paylaşıyordum.

Ama uzun süredir bir şeyler paylaşmadığımı gördüm. Ama bu günden itibaren artık mekik oyası örnekleriyle ilgili de araştırıp, çeşitli çalışmaların anlatımlarını sizlere paylaşacağım.

Anlatımlı iki renkli çark çiçeği örneği yapmak isteyenler paylaştığım videolu anlatımdan yararlanarak nasıl yapılacağını öğrenebilirler. Benzer mekik oyası çalışmaları ise bu yazımın altında mutlaka karşınıza çıkacaktır.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Mekik oyası çalışmaları yapan ev hanımları yaptıklarını bize facebook adresimizden gönderebilirler.

Şimdi sizleri anlatımlı çalışması olan mekik oyası iki renkli çark çiçeği yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-iki-renkli-cark-cicegi-mekik-oyasi-yapmak

 

Adana Otobüs Biletleri için Neredennereye.com başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adana kahramanmaraş otobüs bileti, nereden nereye ve neredennereye.com hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir