ANLATIMLI KAĞIT ÇİÇEK YAPMAK

Anlatımlı kağıt çiçek yapmak için bulduğum bu güzel çalışma sayesinde hem kolay çiçek yapmayı öğreneceksiniz. Hem de yaptığınız çiçek çalışmaları ile evinizi güzelleştirebileceksiniz. Bu çalışma da bir aparat kullanılmış.

Bu cihazı belki bulamayabilirsiniz. Ancak hobi marketlerde bu tür kesici süs aletlerinin satıldığını duymuştum. Bulamasanız bile biraz zahmetli olacak ama makas ile aynı şekli ortaya çıkarabilirsiniz.

Daha sonra kıvrım tekniği ile yapay çiçek çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Anlatımlı oluşu sayesinde aşamaları kısa sürede tamamlayabilir ve sizde kırmızı fon kağıdından yapay çiçek yapmasını öğrenebilirsiniz.

Renkli fon kağıtlarını kırtasiyelerden temin edebilirsiniz. Farklı malzemeler de tercih edebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize ve seçiminize kalmış. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-kagit-cicek-yapmak

source

 

ANLATIMLI KAĞITTAN ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kağıt çiçek yapmak, anlatımlı kağıttan çiçek yapımı ve kağıt yapay çiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir