ANLATIMLI KAĞITTAN AY ÇİÇEĞİ YAPMAK

Anlatımlı kağıttan ay çiçeği yapmak için paylaştığım bu farklı çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben ilk gördüm resmen aşık oldum. Çok kolay ve eğlenceli olan bu çalışmayı sizde evinizde kağıttan yapabilirsiniz.

Hatta çocuklarınızla yapmanızı dahi öneriyorum. Hem eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz. Hem de kağıttan ayçiçeği yaparak gerçekmiş gibi evinizde sergileyebilirsiniz.

Evinize gelenleri şaşırtabilir ve evinize değişik bir görüntü katmış olursunuz. Evde yapay çiçek yapmak isteyenlerdenseniz, bu güzel çalışmayı beğenip yapacağınızı düşünüyorum.

Benzer kağıttan çiçek çalışmalarına ulaşmak için hemen yazımın altındaki diğer başlıklara göz atabilirsiniz. Evde kolay yapılan kağıt çiçek çalışmalarını beğeneceğinizi düşünerek bu tür çalışmaları yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Şimdi sizleri anlatımlı olan çalışmanın kağıttan ay çiçeği yapmak için örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kagittan-ay-cicegi-yapmak

source

 

ANLATIMLI KAĞIT ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kağıt çiçek çalışmaları, basit kağıt çiçek nasıl yapılır ve kağıtla çiçek yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir