ANLATIMLI KAĞITTAN ÇİÇEK YAPMAK

Anlatımlı kağıttan çiçek yapmak için çalışma 2 ile karşınızdayız. Bir önceki yazımda da yine sizlere yapay çiçek yapmak için güzel bir anlatım paylaşmıştım.

Turuncu renk kağıtla çiçek yapmak için paylaştığım örnekten ziyade bu yazımda paylaştığım çalışma hem eğlenceli hem de kolay yapılıyor. Kağıttan kolay süs çiçekler yapıp evinizi güzelleştirebilir ve süsleyebilirsiniz.

Bu tür kağıt süs çalışmalarını yapıp satanlar var. Sizde evinizde kağıttan yapay çiçek yapıp satabilirsiniz. Kağıttan gül yapmak veya kağıttan çiçek yapmak için benzer birçok çalışmayı sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hem de anlatımlı olarak paylaşıyorum. Hem evde bende yapıyorum. Hem de sizde yapın diye bulup sizlere de paylaşıyorum.

 
 

Şimdi sizleri bu güzel renkli kağıttan çiçek yapmak için çalışmanın ayrıntılı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kagittan-cicek-yapmak

source

 

KAĞITTAN KOLAY ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kolay çiçek nasıl yapılır, adım adım kolay çiçek yapmak ve anlatımlı kağıtla çiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Zehra diyor ki:

    Super bi site tesekkurler

  2. Nuray diyor ki:

    teşekkür ediyoruz zehra hanım, ilginiz için sağolun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir