ANLATIMLI KISA KOLAY SAÇ MODELİ YAPMAK

Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda anlatımlı kısa kolay saç modeli yapmak için güzel bir çalışma paylaştım.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde bu güzel saç modelini okula giden çocuklarınız varsa onlara uygulayabilirsiniz. Okul öğrenci saç modeli olarak da tanımlayacağınız bu güzel örgü saç modeli kısa saçlar için ideal olup, düğün dernek veya etkinliklerde de kullanılabilir.

Sitemizde yer alan saç modelleri kategorisinde benzer birçok saç modelini daha önce de paylaşmıştım. Evde kolay yapılan yeni saç modellerini hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Anlatımlı saç modellerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri anlatımlı kolay kısa saç modeli yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-kisa-kolay-sac-modeli-yapmak

source

 

KURDELE ŞERİDİNDEN BALIK FİGÜRÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kurdele balık yapmak, kurdele şeridinden balık yapmak ve kurdele şerit balık yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. kısa saç modelleri diyor ki:

    muhteşem miş ve ayrıca çok basitmiş teşekkürler çok beğendim

  2. kısa saç modelleri diyor ki:

    çok saolun tasarım için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir