ANLATIMLI KISA ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

Anlatımlı kısa örgü saç modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde saçlarınız için yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı saç modeli sayesinde aşamaları kendi saçınız için uygulayabilir ve kısa toplu örgü saç modelini yaparak hem herkesten farklı bir saç modeline sahip olmuş olursunuz.

Hem de kısa saçlarınız varsa örgü tipi güzel bir saç modeline sahip olmuş olursunuz. Bu saç modelini yapamadığınızda kuaföre yaptırabilirsiniz.

Kolay anlatımı sayesinde aşamaları birisine yaptırarak da bu güzel çalışmayı saçlarınız için uygulatabilirsiniz. Şimdi sizleri kısa örgü saç modeli için anlatımlı resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-kisa-orgu-sac-modeli-yapmak

source

 

KUMAŞ TÜLDEN KOLAY KÜPE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım küpe yapımı, anlatımlı boncuklu küpe yapmak ve anlatımlı küpe çalışmaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir