ANLATIMLI KUMAŞ PUF TOP YAPMAK

Anlatımlı kumaş puf top yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı ben yapmayı deneyeceğim. Sizlere de öneriyorum.

Hem güzel bir çalışma hem de bu tür güzel süs çalışmaları ile sarkaç süs olarak çocuk odalarını süsleyebilirsiniz. Boyutunu kendinize göre farklı ölçülerde yapabilirsiniz.

Küçük minyatür yapıp çocuklarınıza sağlıklı oyuncak yapmış olursunuz. Örgü oyuncak yapmak için sitemizdeki ” Amigurumi ” kategorisine mutlaka göz atmanızı da öneririm.

Hemen bu yazımın altında da bu tür örnek çalışmalar ve oyuncak çalışmalarının benzerleri karşınıza çıkacaktır. Bu yazımda paylaştığım anlatımlı kumaş puf top oyuncak yapmak için tüm detayları inceleyerek sizde aynısını yapabilirsiniz.

Yaparken zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Takıldığınız bir şey olursa yorum yazmaktan çekinmeyin. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-kumas-puf-top-yapmak

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir