ANLATIMLI LABİRENT HALI YAPMAK

Anlatımlı labirent motifli halı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel halılar yapabilirsiniz.

Evinizdeki halının deseni düz ise sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve halılarınızı labirent motifli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Anlatımlı labirent halı yapmak için paylaştığım bu güzel örnekte bantla veya ona benzer bir çalışma ile nasıl motif yapabileceğiniz gösteriliyor.

Adım adım labirent desenli halı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel motiflere sahip halılar yapabilirsiniz.

Sahip olduğunuz halıları daha güzel desenli hale dönüştürebilirsiniz. Adımları uygulayarak sizde motifli halı çalışmaları ile evinizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

Evde kolay yapılan çalışmalar hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneririm. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-labirent-hali-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir