ANLATIMLI ÖRGÜ TOPLU KISA NİŞANLI SAÇ MODELİ YAPMAK

Anlatımlı örgü toplu kısa nişanlı saç modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum.

Bu yazımda paylaştığım örgü toplu kısa saç modeline benzer birçok örneği saç modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Anlatımlı olmaları sayesinde bu güzel saç modellerini kendinize veya kızınıza uygulayabiliyorsunuz.

Daha farklı çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel çalışmada örgü toplu kısa nişanlı saç modeli olarak düşünülebilir.

Yada özel davetler için bu güzel örgü saç modelini yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-orgu-toplu-nisanli-sac-modeli-yapmak

source

 

ANLATIMLI KISA ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım örgü saç modeli yapmak, anlatımlı kısa örgü saç modeli ve anlatımlı örgü saç modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir