ANLATIMLI OYMA AHŞAP KAŞIK YAPMAK

Anlatımlı oyma ahşap kaşık yapmak için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü benim çok hoşuma gitti. Bu tür evde yapılan hobi çalışmalarını buldukça paylaşıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere anlatımlı ahşap kaşık oyma çalışması paylaştım. Aşamalar resimli anlatım olarak sunulmuş.

Tek yapmanız gereken adım adım nasıl yapılacağını inceledikten sonra oyma aleti ile ahşabı yavaş yavaş oymak. Daha sonrasında detaylar için biraz sabırlı olmalısınız.

Çünkü yanlış bir baskı uygulamanızda ahşap kaşık çalışmasını batırabilirsiniz. Bu iş hem sabır istiyor. Hem de biraz zahmetli olduğunu söyleyebilirim. Bu tarz çalışmalar yapıp satarak para kazanan birçok insan var.

Sizde evden oyma ahşap kaşıklar yaparak ürün sayısını çoğaltabilir ve satabilirsiniz. Yapımı bittikten sonra sanırım vernik atılıyor.

 
 

Siz o aşamaları biraz araştırın o şekilde yapın. Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-oyma-ahsap-kasik-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir