ANLATIMLI RENKLİ İPLERDEN ARKADAŞ BİLEKLİĞİ YAPMAK

Anlatımlı renkli iplerden arkadaş bilekliği yapmak için bulduğum bu farklı çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Benzerlerini daha önce de paylaşmıştım.

Hem kolay yapımını gösteren anlatımlar sayesinde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Hem de aşamalı çalışmanın nasıl yapıldığını kısa sürede öğrendikten sonra farklı modellerini de yapabilir ve satabilirsiniz.

Evde kolay arkadaş bilekliği yapmak için anlatımlı birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz.

Benzer çalışmaların nasıl yapıldığını gösteren anlatımlar sayesinde çok değişik takı çalışmaları yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp turistik yerlerde satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz.

 
 

Evden kolay el yapımı takı yaparak para kazanan birçok bayan var. Sizde onlardan birisi olabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-renkli-iplerden-arkadas-bileklik-modeli-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir