ANLATIMLI TAŞ BOYAMA SÜS TAVŞAN YAPMAK

Anlatımlı taş boyama süs tavşan yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel örnekten yararlanarak sizde taş boyama sanatıyla yapılan bu çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz.

Taş boyama örnekleri olarak daha önce de taş boyayarak minimon yapmak, taş boyayarak süs yapmak için birçok çalışmayı paylaşmıştım. Sitemizde tüm bunları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Taş boyama işiyle uğraşanlar için bu yazımda paylaştığım çalıma da tavşan yapmayı öğreneceksiniz. Bu tür sanatlarla uğraşanlar için bulup paylaştığım benzer çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı taş boyama süs tavşan yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

anlatimli-tas-boyama-tavsan-sus-yapmak

source

 

ANLATIMLI ŞİŞE SÜSLEME SANATI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı cam kavanoz süsleme, anlatımlı cam şişe işleme ve anlatımlı cam şişe nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir