ANLATIMLI YÜN İPTEN DUVARA KALP TABLO YAPMAK

Anlatımlı çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Anlatımlı yün ipten duvara kalp tablo yapmak için aşamaları takip ederek sizde aynısını yapabilirsiniz.

3 boyutlu kalp yapmak için öncelikle bir tahta ve üzerine kalp şeklini belirleyecek çivileri çakmanız yeterli olacaktır. Daha sonra yün ipi sırasıyla çivilere geçirdikten sonra, karşılıklı olarak geçirmeye başlayıp, 3 boyutlu kalp tablosu yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Resimli anlatımda ne yapmanız ve nerelerden ipleri dolamanız gerektiği ayrıntılı bir şekilde paylaşılmış. Yapmanız gereken anlatımdan yararlanarak sırasıyla işlemleri yapmak ve kalpli tablo çalışmasını bitirmek.

Biraz zahmetli gibi gözükse de bittiğinde inanın uğraştığınıza değecek bir tablo yapmış olacaksınız. Bu tür çalışmalardan küçük büyük veya daha fazla yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yun-ipten-3-boyutlu-kalp-tablo-yapmak

source

 

ANLATIMLI ÇATALLA KELEBEK KURDELE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı çatalla kurdele yapımı, anlatımlı kurdele yapmak ve çatalla basit kurdele yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir