Araba Lastiğinden Neler Yapılır? Resimli

Araba Lastiğinden Neler Yapılır? Resimli

Eski lastiklerinizi atmayın. Onlardan harika eşyalar veya gereçler yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere araba lastikleri kullanılarak yapılmış birçok çalışmayı paylaşacağız. Altta yer alan örneklerin resimli anlatımları ve farklı tariflerini sitemizde yine bulabilirsiniz.

 
 

Araba lastiği değerlendirme veya lastik dekoratif fikirler her zaman hoşuma gitmiştir. Hem bahçemizi güzelleştirebiliyoruz. Hem de eski lastikten saksı, lastik puf oturak yapımı veya lastikten sehpa yapmak gibi değişik çalışmalarla ortaya güzel dekorasyon eşyaları da çıkartmış oluyoruz.

Bu güzel ve keyifli çalışmaları sizde evinizde bahçeniz için yada sevdiğiniz birisine yapabilirsiniz. Kolay yapılan eski lastik değerlendirme fikirlerini sitemizde fazlasıyla bulacak ve aralarında bayılacağınız çalışmaların olduğunu da söylemek isterim.

 

Araba Lastiğinden Puf Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. araba lastiğinden puf nasıl yapılır, araba lastiğinden puf yapılışı ve araba lastiğinden puf yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir