Araba Lastiğinden Puf Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Araba Lastiğinden Puf Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kullanmadığınız eski araba lastiklerini değerlendirin. Araba lastiğinden puf yapabilirsiniz. Evinizin bahçesinde, balkonunuzda veya köyde kullanabilirsiniz. Benzer çalışmaları sıkça paylaştığımız bu güzel projeye yakın birçok güzel anlatımı sitemizde yine bulacaksınız.

Araba lastiğinden puf minder yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışma hiçte zor değil. Kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Hatta sanayi gibi atölye dükkanlarda bu güzel çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Eski lastikten puf yapmak veya lastikten puf minder yapımıyla alakalı çalışmaları ben çok seviyorum.

Hem eski lastikleri değerlendirmiş oluyoruz. Hem de puf oturak yaparak bahçede de rahat kullanışlı oturaklara sahip olmuş oluyoruz. Sizde eviniz için veya bahçeniz için yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

araba-lastiginden-puf-nasil-yapilir

 

Konserve Kutusundan Kalemlik Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş kutudan kalemlik yapılışı, boş kutudan kalemlik yapımı ve boş tenekeden kalemlik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir