Araba Lastiğinden Puf Yapılışı Resimli Anlatım

Araba Lastiğinden Puf Yapılışı Resimli Anlatım

Araba lastiği kullanarak evinize veya iş yerinize harika puflar yapabilirsiniz. Çok kolay bir yapımı var ve istediğiniz lastikten yapabiliyorsunuz. Resimli anlatımı uygulayarak sizde kolaylıkla puf sahibi olabilirsiniz. Evde araba lastiğinden yaptığınız pufları kullanabilir veya bahçenizde de yaptığınız bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Arabanız varsa ve lastik değişimi sonrası eski lastikleri lastikçiye bırakıyorsanız, artık bırakmayın. Onları çok güzel puf oturak veya puf minderlere dönüştürebilirsiniz. Lastik üzerine sert bir zemin koyduktan sonra kılıf dikmeniz veya diktirmeniz yeterli olacaktır. İnanın çok güzel çalışmalar ortaya çıkıyor.

 
 

Sitemizde kolay puf minder nasıl yapılır sorularına yanıt olacak çok güzel paylaşımlar yapmıştık. Onları da sitemizde bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Altta da benzer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

araba-lastiginden-puf-yapimi

 

Kemer Nasıl Süslenir Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kemer nasıl süslenir, kemer süsleme ve kemer süsü nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir