Artık Kumaştan Kızılderili Çadırı Yapımı – Resimli Anlatım

Artık Kumaştan Kızılderili Çadırı Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde fazlalık kumaş parçaları bulunuyorsa, bu güzel çalışmayı evinizin bir köşesine yapabilir ve dekoratif anlamda evinizi güzelleştirebilirsiniz. Artık kumaştan kızılderili çadırı yapımı ile ister çocuklarınızın oynayacağı bir köşe, isterseniz de eviniz büyükse özel bir köşe için bu çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın resimli anlatımını paylaşacağım. Resimli anlatımda kullanılan malzemeler ise sicim ipi, artık kumaş, halat, PVC boru yeterli olacaktır.

 
 

Kumaştan yapılan diğer çalışmaları merak ediyorsanız, sitemizde yer alan kumaştan kategorisine göz atmanızı öneririm. Birbirinden güzel kumaş çalışmalarını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Sitemizde her gün kendin yap projelerini paylaşmaya devam ediyorum. Birbirinden güzel bu çalışmaları gördükçe çok hoşunuza gidecek çalışmaların olacağını şimdiden söyleyebilirim.

source : http://www.thriftyandchic.com/2014/01/diy-3-sided-teepee-tutorial.html

Stoff Zelt – tente tissu – fabric tent

 

PVC Borularından Dekoratif Ayna Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boru ile ayna yapımı, miroir PVC ve pvc borudan ayna yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir