ATAÇTAN KEÇE TOKA YAPMAK

Evde ataçtan toka yapmak isteyenler için çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Ataç ile de toka yapıldığını gerçekten bende ilk defa gördüm. Ben ilk başta süs olduğunu düşündüm.

Fakat tamamlanmış resimlerini görünce gerçekten çok şaşırdım. Sizde benim gibi ilk kez ataçtan keçe toka yapıldığını görüyorsanız bence şaşırmalısınız. Çünkü gerçekten ilginç bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Ataçtan kolay toka yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlamıyorum. Sanırım bu çalışma ilk olacak. Sizde evde çocuklarınızla eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Renkli keçeden ataç toka yapmak için kullanabilir veya farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. Evde kolay toka yapmak veya takı yapmak için gerçekten ataç malzemesinin kullanılabileceğini hiç düşünmemiştim.

 
 

Bu çalışma ile bende yeni bir bilgi öğrenmiş oldum. Şimdi sizleri evde ataçtan keçe toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

atactan-kece-toka-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7456.html

 

KALIN KUMAŞTAN KURDELE TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. artık kumaştan toka yapmak, evde kolay toka nasıl yapılır ve evde toka nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir