ATIK KUMAŞTAN SAKSI SARKACI YAPMAK

Atık kumaştan saksı sarkacı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar gibi bu da işinize yarayabilir. Eski penyeyi de değerlendirerek çok güzel kendin yap çalışması sayesinde çiçek sarkaç eşyasına dönüştürebilirsiniz. Bu tür değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde evinizi ve özellikle de balkonunuzu güzelleştirebilirsiniz.

Evde çiçek sarkaç ip yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan olabilir. Bu güzel çalışmanın benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolayca atık kumaştan sarkaç yapıp çiçek saksılarında kullanabilirsiniz. Atık kumaştan saksı sarkaçları yaparak evde keyifle kullanabilirsiniz.

Bu tür eşyalar satılıyor. Çok iyi paralara satıldığını söyleyebilirim. Onları satın almak yerine sizde evinizde hem değerlendirme çalışması yapmış olursunuz. Hem de kısa sürede bu güzel çalışmayı evinizde kullanarak evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz.

 
 

Renkli atık kumaştan yapabilir ve rengarenk çiçek sarkaç eşyalarına sahip olabilirsiniz. Kolayca yapabileceğiniz bu tür çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Artık kumaştan saksı sarkacı yapmak için paylaştığım çalışmanın detaylı anlatımı ise şöyle ;

source

atik-kumastan-saksi-sarkaci-yapmak

 

KAĞIT BARDAKTAN MİNİMON SÜS BARDAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bardaktan minion oyuncak yapmak, kağıt bardaktan minimon yapmak ve minimon süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir