Ayakkabı İpinden Bileklik Yapmak

Evde fazlalık ayakkabı ipi varsa onları kullanarak çok güzel ve eğlenceli bileklik çalışmaları yapabilirsiniz. Evde ayakkabı ipinden bileklik nasıl yapılır diyorsanız, paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Sanırım daha önceden de buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Evde ayakkabı bağından bileklik yapmak için paylaştığım resimli örnek çalışma da nasıl ve ne yapmanız gerektiği tüm detaylarıyla verilmiş.

Örgü tekniği ile bileklik haline getireceğiniz ipi çok güzel şık bir bileklik modeline dönüştürebiliyorsunuz. Ayakkabı ipinden kolay bileklik yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımın en altında karşınıza çıkacak.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizi evde ayakkabı bağcığıyla bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ayakkabi-ipinden-bileklik-yapmak

source : http://stylowi.pl/443903

 

Eski Penyeden Kolay Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. arkadaş bilekliği yapmak, artık kumaştan bileklik yapmak ve atık kumaştan bileklik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir