AYAKKABI İPİNDEN ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAK

Ayakkabı ipinden örgülü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kendinize yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel örgü bileklik çalışmasını kısa sürede yapabilir ve yaptıktan sonra keyifle kullanabilirsiniz. Hediye olarak da arkadaşlarınıza bu tür arkadaş bilekliği şeklinde hediye edebilirsiniz.

Ayakkabı ipinden örgülü bileklik yapmak için benzer birçok çalışmayı daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın hemen altında hepsi karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneriyorum. Evde kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede harika bileklikler yapabilirsiniz.

Anlatımlı bileklik çalışması sayesinde çok güzel takılar yapmayı öğrenebileceksiniz. Adım adım örgülü bileklik yapmak için çalışmayı kısa sürede tamamlayabilir ve sevdiklerinize hediye olarak da düşünebileceğiniz müthiş bileklikler ortaya çıkarabilirsiniz.

 
 

Evde kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde elbiselerinize uyumlu harika takılar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay bileklik yapımıyla ilgili anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ayakkabi-ipinden-orgulu-bileklik-yapmak

 

EVDE DANTELDEN KRALİÇE TACI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel taç yapımı, dantelden kraliçe tacı yapmak ve dantelden taç nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir