Ayakkabı Kutusundan Yapılanlar

Ayakkabı Kutusundan Yapılanlar

Ayakkabı kutusundan yapılan çalışmaları sizin için bu başlıkta derledik. Sizde evinizdeki boş ayakkabı kutularını bu şekilde değerlendirebilir ve işe yarayışlı eşyalar haline getirebilirsiniz. Evde ayakkabı kutusu değerlendirme çalışmaları arıyorsanız bu güzel modellemeler işinize yarayacaktır.

İllaki aralarında beğendiğiniz ve yapmak istediğiniz olacaktır. Ayakkabı kutusundan oyuncak yapmak, ayakkabı kutusundan dolap yapmak gibi ilginç çalışmalar içeren örnekleri seveceksiniz. Benim çok hoşuma giden çalışmalar bunlar ve en kısa sürede bende yapmayı tasarlıyorum.

 
 

Sizlerde evinizde boş duran ve kullanmadığınız ayakkabı kutularını değerlendirebilirsiniz. Ayakkabı kutusuyla yapılan çalışmalar sayesinde sizde keyifli zaman geçirebilir ve boş zamanlarınızı bu tür maket çalışmaları yaparak da geçirebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Ayakkabı Kutusundan Dolap Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı kutusundan çekmeceli dolap, ayakkabı kutusundan dolap yapılışı ve ayakkabı kutusundan dolap yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir