Ayakkabı Süsleme

Ayakkabı Süsleme

Ayakkabı süsleme nasıl yapılır? Ayakkabıyı nasıl süsleriz? gibi sorular soruyorsanız, bu paylaşımımızda ki resimli anlatıma bakarak, sizde kendi ayakkabılarınız için böylesine güzel süslemeler yapabilirsiniz. Altta yer alan anlatımda adım adım püsküllü ayakkabı süsü yapmak veya fırfırlı ayakkabı süsü yapmak detaylandırılmış.

 
 

Sizde inceleyerek bu güzel ayakkabı süsleme çalışmasını yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde eski ayakkabı yenileme çalışması olarak da bu güzel fikirden esinlenebilirsiniz. Böylece eski ayakkabıları atmak veya kullanmamak yerine bu tür değişikliklerle kullanabileceğiniz kaliteli ayakkabılara dönüştürebilirsiniz.

Evde kolay ayakkabı süsleme çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneririm. Hemen bu içeriğin altında da benzer ayakkabı süsleme çalışmaları karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Düğmeden Broş Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. broş nasıl yapılır, düğme ile broş yapılışı ve düğme ile broş yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir