Ayçiçeği Nakış Şemaları

Ayçiçeği Nakışları

Nakış işleri ile uğraşanlar için derlediğimiz güzel bir paylaşım. Ayçiçeği nakış şemalarını nakış işlerinizde kullanabilirsiniz. Dikiş nakış işleri ile uğraşıyorsanız bu güzel ayçiçek temalı nakış örnekleri çok işinize yarayacak. Nakış örnekleri bakımından ay çiçeği güzel bir desen olup, her türlü çalışmanızda mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

 
 

Sitemizde dikiş nakış üzerine birçok örnek ve motif resimleri paylaştığımızı da belirtmek isterim. Hemen altta benzer yazılar ekranına yönelecek olursanız orada da dikiş nakış setleri, örnekleri, modelleri ve yapımına ilişkin çalışmalar yer alıyor. Mutlaka incelemeli ve nasıl olduklarına bir göz atmalısınız. Kolay gelsin.

 

Evde Çanta Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el çantası nasıl yapılır, el çantası yapılışı ve el çantası yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir