Bahçeye Ateş Yakılacak Çukur Yapılışı Resimli Videolu

Bahçeye Ateş Yakılacak Çukur Yapılışı Resimli Videolu

Eviniz bahçeli ise ateş yakılacak çukur yapılışı ile ilgili bu anlatımdan yararlanabilirsiniz. Bu sayede sizde evinizin bahçesine harika peyzaj çalışması yaparak, güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Evinizde bahçe varsa ve bahçeye yol yapmak istiyorsanız, o yönde de güzel çalışmaların anlatımını paylaştığımı hatırlıyoru. Bu güzel çalışmayı da mutlaka öğrenmeli ve denemelisiniz. Bahçenizi güzelleştirebilir ve evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Hemen altta anlatımlı video da var. Daha detaylı öğrenebilir ve bir anlayana yaptırabilirsiniz. İnanın bitince oldukça kaliteli ve güzel bir bahçe ateş çukur çalışması ortaya çıkmış olacak. Kolay gelsin.

bahceye-ates-cukuru-yapilisi

bahceye-ates-cukuru-yapilisi2

bahceye-ates-cukuru-yapilisi3

 
 

bahceye-ates-cukuru-yapilisi4

bahceye-ates-cukuru-yapilisi5

 

 

 

Gartenfeuerstelle – garden fire pit – foyer de jardin – giardino pozzo del fuoco – haven brand pit – fogata jardín

 

Şişle Örülen Kolay Bebek Patikleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. şiş ile bebek patiği örme, şiş ile kolay bebek patiği örme ve şiş ile örülen kolay bebek patikleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir