BALİNA MOTİFLİ KANVAS TABLO YAPMAK

Balina motifli kanvas tablo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadan yararlanarak sizde çok güzel kanvas tablolarının sahibi olabilirsiniz.

Balina desenli kanvas tablo yapmak için paylaştığım örnek çalışmadan yararlanarak çok güzel tablolar ile evinizi süsleyebilirsiniz.

Balina motifli kanvas tablo modeline benzer kanvas tablo yapımı gösterilen çalışmaları sitemizdeki kendin yap kategorisi ile dekorasyon bölümünde daha fazla bulabilirsiniz.

Evde kolay yapılan tablo çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay kanvas tablo yapmak için paylaştığım tüm çalışmaları inceleyebilir ve beğendiklerinizi eviniz için uygulayabilirsiniz.

Balina motifli kanvas tablo yapmak için daha önce değişik motifli tablo çalışmalarının yapımını gösteren çalışmalar paylaşmıştım.

 
 

Onları da mutlaka görmelisiniz. Şimdi sizleri balina motifli 3 parça tablo yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

balina-motifli-kanvas-tablo-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir